Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0,00 zł

BLOG badzkobieca.pl

Witam WSZYSTKICH serdecznie

Mam na imię Renia i mam zaszczyt prowadzić tego bloga. Pracuję na dwóch etatach: jeden, na którym jest większość kobiet, czyli prowadzenie domu, gotowanie, pranie, wychowywanie dzieci, itp. - znacie to?:) Drugi etat to (nomen omen) sklep internetowy z rajstopami, pończochami, itp.Renia

Skąd pomysł na bloga?

Już od jakiegoś czasu myślałam nad jego założeniem, a że uwielbiam nosić różnego rodzaju rajstopy i pończochy (w porywach podkolanówki i skarpetki) to oto jest i blog. Przepełniona szuflada tymi elementami garderoby zachęciła mnie do podzielenia się moimi „upodobaniami“ w tej kwestii z resztą świata:)

Chciałabym tu pokazywać jak taka niepozorna część ubioru może wpływać na całość stylizacji i jak dzięki jednej niewielkiej zmianie ulega przeobrażeniu charakter Twojego stroju. Ponieważ lubię całościowo traktować wizerunek kobiety to nie tylko będzie to blog odnośnie ubioru, ale również makijażu i fryzury na co dzień i od święta. Każda z nas zmaga się z pytaniem:“ W co się ubrać?“ Problem ten dotyczy nie tylko naszego codziennego wizerunku, ale także okazji specjalnych jak Wesele, I Komunia Święta, Chrzciny, Sylwester, Święta Bożego Narodzenia, Wielkanoc, Walentynki, itp. - a tu, jeśli chodzi o rajstopy i pończochy mamy pełne pole do popisu:)

Czasami myślimy nad zakupem czegoś nowego, a czasami chcemy się ubrać w coś co już posiadamy. I stąd zrodziła mi się myśl, abyśmy wymieniały się pomysłami i inspirowały siebie nawzajem. Wysyłajcie zdjęcia i dzielcie się swoimi stylizacjami! Bądźcie inspiracją dla innych, podrzucajcie swoje stylowe rozwiązania.

Dodaj komentarz
  • Gatta
  • Fiore
  • Adrian
  • Consay
  • Gabriella
  • LayDi