Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0,00 zł

Jakie rajstopy do beżowej sukienki?

Analogicznie do poprzedniego wpisu pojawia się w sieci pytanie:“Jakie rajstopy do beżowej sukienki“? - Stąd temat dzisiejszego bloga.DSC_3012

     Oczywiście do beżu pasuje wiele kolorów, gdyż jest wdzięczną bazową barwą stroju. Sprawdzone kolory rajstop idealnie pasujące do beżowej sukienki czy spódniczki to: czarny, biały, brązowy, pomarańczowy i czerwony. Pamiętajmy, że dobrze jest do koloru rajstop dobrać okrycie wierzchnie, takie jak marynarka czy sweterek.DSC_3011

Modelka na zdjęciu ma na nogach rajstopy Gatta Rosalia 60 den kolor Moka. Bardzo ładnym kolorem jest również Coffee i jego odmiany.Rosalia 60denPrzypominam, że rajstopy Rosalia w największej ilości kolorów występują w grubościach: 40 den, 60 den i 100 den.

Warto również zainwestować w rajstopy Gabriella Micro Satine 50 den lub 100 den, które również występują w kolorze brązowym pod nazwą Hazel i Chocco. Są to rajstopy z połyskiem, często określane jako rajstopy świecące, które pięknie mienią się na nogach.

W mocne brązy zaopatrzone są rajstopy LayDi Bossa 40 den (kolory: Bronzo, Castoro, Nocciola, Mocca). Rewelacyjnie leżą na nogach i świetnie sprawdzają się wiosną.

     A co z makijażem? Przecież my kobiety zawsze myślimy o sobie „w całości“, dbamy o każdy szczegół naszego wizerunku. Proponuję makijaż w kolorze złotego beżu lub brązu. Jeśli zdecydujesz się na pomarańczowe rajstopy – rozważ makijaż w odcieniu orange. Osobiście posiadam cienie do powiek w takiej kolorystyce i powiem, że świetnie się prezentują na oczach. Usta powinny pozostać jak najbardziej naturalne, ewentualnie w jasnym beżu/brązie.Orange 1

     Jaki manicure? Kolor paznokci również dobrałabym do rajstop i przykładowo do brązowych rajstop zrobiłabym manicure dwukolorowy: beżowo-brązowy. Do pomarańczowych rajstop wybrałabym lakiery: brązowy i pomarańczowy, ale do czerwonych rajstop pomalowałabym paznokcie jednobarwnym czerwonym lakierem.

     Jaka fryzura? Przed nami rozkwit wiosny, więc włosy upięłabym finezyjnie.IMG_20160412_135640565 IMG_20160412_135800866

     Przedstawiam nasze pomysły i stylizacje, ale wybór oczywiście należy do Was:) ile głów – tyle pomysłów, więc inspirujcie się nawzajem, żeby przez życie przejść kolorowo, godnie i wygodnie:)

Dodaj komentarz
  • Gatta
  • Fiore
  • Adrian
  • Consay
  • Gabriella
  • LayDi