Nie masz produktów w koszyku.

Suma częściowa: 0,00 zł

W co się ubrać na zabawę karnawałową? Cekiny, świecidełka, brokat, zimny szampan i gorąca samba! Czyli co się nosi w karnawale?

KARNAWAŁ to czas szalonych zabaw, tańców do rana i toastów z szampana! Jest to ten specjalny okres, w którym zakładamy rzeczy z brokatem, cekinami, czy też innymi świecidełkami. Warto zrobić przegląd swojej garderoby – nie wiadomo co tam się znajdzie. O niektórych ciuchach nie pamiętamy, a być może niektóre posiadają jeszcze metkę

Co badzkbieca.pl może zaoferować? Proponuję typowo „karnawałowe“ rajstopy typu Fiore Oriana lub pończochy z połyskującymi elementami jak Gatta Mercy lub Gatta Michelle Love.

Fiore Oriana to elegenckie rajstopy ze wzorem w kwiaty na całej ich powierzchni. Środek każdego kwiata jest delikatnie połyskujący, co stanowi piękny widok. Pomimo tego, że wzór jest na całych rajstopach jest na tyle delikatny, że nie przytłacza pozostałej części stroju. Piękny, mieniący się wzór wspaniale podkreśli uroczysty charakter Twojego ubioru.

Jeśli jednak nie czujesz się dobrze w „błyszczących elementach“ to rozważ inną opcję:

sukienka we wzory + gładkie, klasyczne rajstopy lub gładka sukienka + wzorzyste rajstopy.

W naszym sklepie znajdziesz zarówno jedne, jak i drugie rajstopy, ale wybór pozostawiam Tobie.

Karnawał to czas, w którym można sobie pozwolić na wygląd prawdziwego „bóstwa“

Wtedy właśnie chcemy wyglądać obłędnie, zachwycać mężczyzn i wzbudzać zazdrość wśród kobiet.

Szykowna fryzura – najbardziej eleganckie są różnego rodzaju koki, finezyjne upięcia włosów.

Paznokcie – łam konwenanse, niech błyszczą, mienią się lub zachwycają mocną, nasyconą barwą. Makijaż – może być mocny, ale UWAGA: albo mocno podkreślone oczy ALBO usta. Wszystko to niech współgra ze sobą tworząc niepowtarzalny wizerunek i świadczy o naszym dobrym guście.

Drogie Panie pamiętajmy również o tym, że jeśli nasz strój „wysadzany jest kamieniami“ czy innymi elementami imitującymi biżuterię to KONIECZNIE pozostałą biżuterię dopasujmy lub ograniczmy, aby nie zepsuć swojego wizerunku. Przesada w dodatkach lub nieumiejętne ich dobieranie potrafią mocno zepsuć końcowy efekt. A przecież każda z nas lubi wyglądać DOSKONALE

A Wy byłyście już na imprezie karnawałowej? A może dopiero się na nią wybieracie? Przesyłajcie zdjęcia i dzielcie się swoimi pomysłami :)

Dodaj komentarz
  • Gatta
  • Fiore
  • Adrian
  • Consay
  • Gabriella
  • LayDi